Dawno już nie było u nas ostatnio takiego lotu. Już dzisiaj będziesz mógł zarezerwować dla siebie bardzo tani lot do Birmingham już za 78 PLN. Dzięki temu w prosty i szybki sposób na pewno będziesz mógł bez problemu odpocząć i zrelaksować się. Zastanów się teraz czy termin będzie ci odpowiadać i podejmij decyzje, ponieważ za kilka minut czy godzin biletu już może nie być w takiej cenie. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Wrocław – Birmingham to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Wszystko to będzie zależało od Ciebie teraz czy uda Ci się wykupić ten bilet na pierwszą połowę mają. Jeżeli uda ci się to szybko zrobić to będziesz go miał, ale jeżeli będziesz zwlekać to nic z tego nie będzie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
biri

Tani lot Wrocław – Birmingham to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 19:30 do 20:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 277,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 6 maja, planowany powrót 9 maja.

Tani powrót Birmingham -> Wrocław to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 21:20 do 00:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 277,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 9 maja.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ