Tani lot Wrocław – Birmingham to bardzo mały koszt w naszych tanich lotach, które oferuje firma WizzAir. Nasz serwis wyszukuje dla was promocji, które w następstwie czasu będziesz mógł wykorzystać dla siebie, a być może ten lot będzie bardzo blisko i kupisz go sobie już na dziś. Zastanów się czy to jest dla Ciebie dobre i podejmij szybką decyzje, ponieważ za kilka minut może już tego lotu nie być. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem już teraz.

Tani lot Wrocław – Birmingham to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jeżeli masz czas to nie wahaj się, ponieważ jest to bardzo piękne miejsce i na pewno będziesz mógł sobie tam odpocząć. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:woc

Tani lot Wrocław – Birmingham to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 19:30 do 20:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 23 września, planowany powrót 26 września.

Tani powrót Birmingham -> Wrocław to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 21:20 do 00:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 243,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 26 września.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ