Mamy dla Ciebie specjalną okazje, dzięki której będziesz mógł tanio oraz skutecznie polecieć do Rzymu i zwiedzić inną kulturę. Na pewno kilka razy w swoim życiu myślałeś, aby pojechać do Rzymu i sprawdzić jak tam się żyje oraz jak zachowują się inni ludzie. W drugiej połowie stycznia będziesz miał okazje to sprawdzić i dzięki temu szybko oraz skutecznie odwiedzisz Rzym. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa Chopin – Rzym Fiumiciono to koszt 78 złotych w obie strony, także na pewno nie nadwyręży to twojego portfele. Zastanów się jedynie kiedy masz wolny termin i poprzez to będziesz mógł szybko oraz skutecznie zarządzać swoim życiem i zarezerwować bilet dla siebie. Poniżej przesyłam przykładowe loty: rzym

Tani lot Warszawa – Rzym to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:10 do 14:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 272,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 20 stycznia, planowany powrót 22 stycznia.

Tani powrót Rzym -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 15:15 do 17:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 272,80  zł. W przykładowym załączniku powrót jest 22 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ