Już dzisiaj masz okazje skorzystać z bardzo korzystnej oferty dla ciebie oraz twoich bliskich. Jeżeli jesteś zainteresowany wylotem do Mediolanu to jest to właśnie okazja dla Ciebie. Zastanów się co chcesz zrobić i działaj. Jest to ogólnie oferta idealna dla ciebie, gdyż będziesz mógł tutaj bardzo dużo oszczędzić, a dodatkowo wydać pieniążki na jakiś inny ważniejszy cel. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem już dzisiaj.

Tani lot Warszawa – Mediolan to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN w obie strony. Prawda, że ta oferta jest bardzo dobra i korzystnie jest wypróbować ją w ten cenie. Jeżeli nie zdążysz to niestety cena będzie większa. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot do Mediolanu:
WAWBGY

Tani lot Warszawa – Mediolan to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:20 do 08:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 252,50 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 20 kwietnia, planowany powrót 28 kwietnia.

Tani powrót Mediolan -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 08:55 do 10:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 252,50 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 28 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ