Masz okazje zarezerwować dla siebie tani lot tylko za 128 PLN w obie strony. Wydaje mi się, że to jest bardzo dobra opcja, dzięki której w prosty i ciekawy sposób będziesz mógł nabrać troszkę siły i odpocząć od obowiązków. Takie tanie loty nie nadwyrężają twojego budżetu, także bez obaw baw się dobrze. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszy tanim lotem dla Państwa.

Tani lot Warszawa Chopin – Bari to koszt tylko i wyłącznie 128 PLN za lot w obie strony. Zastanów się czy masz w tym okresie wolne i czy jest to dla Ciebie miejsce. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:bari

Tani lot Warszawa – Bari to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 14:25 do 16:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 296 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 10 lipca, planowany powrót 13 lipca.

Tani powrót Bari -> Warszawa to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 17:10 do 19:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 296  zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ