Tanie bilety lotnicze do Belfastu
Causeway Coast, Irlandia Północna

Bardzo szybka i krótka propozycja dla Państwa, otóż dziś macie możliwość zamówienie taniego lotu, który pozwoli Wam odpocząć oraz nabrać siły do dalszej pracy etc. Zwróć uwagę, że każdy zasługuje na odpoczynek i na pewno w ten sposób będziesz mógł bez problemu przywrócić swoje siły do dalszej pracy, która na pewno będzie Cię o wiele bardzo motywować niż wcześniej. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą, ponieważ to bardzo dobra propozycja. 

Tani lot Szczecin – Oslo (Rygge) to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Nie jest to wcale duża kwota, także będziesz mógł bez problemu zarezerwować swój lot i cieszyć się tanią kwotą biletu oraz lotem do pięknego miejsca. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:SzzRygge

Tani lot Szczecin – Oslo (Rygge) to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 08:20 › 09:40. Opcja plus jest dostępna w cenie 170 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 8 lipca, planowany powrót 11 lipca.
Tani powrót Oslo (Rygge) -> Szczecin to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 06:30 › 07:55. Opcja plus jest dostępna w cenie 170 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 11 lipca.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ