Idealne połączenie dla osoby, która szuka swojego lotu na połowę lipca do Bergen. Niezależnie skąd jesteś jest to bardzo dobra promocja z której warto jest skorzystać, ponieważ dzięki temu w krótki sposób będziesz mógł bez problemu zaangażować swoje życie na wyższy poziom. Szkolenia w niesamowity sposób kształcą i dlatego ty jako zwykła osoba musisz podejmować odważniejsze decyzje. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Szczecin – Bergen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo dobra propozycja i nie warto z jej rezygnować, jeżeli masz czas w połowie lipca. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
bergen

Tani lot Szczecin – Bergen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 11:00 do 12:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 282,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 15 lipca, planowany powrót 18 lipca.

Tani powrót Bergen -> Szczecin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 08:45 do 10:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 282,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 18 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ