Mamy dla Ciebie korzystną propozycje taniego lotu Poznań – Mediolan Bergamo w koszcie 78 PLN za lot w obie strony. Nie musisz się obawiać, że jest to za mały koszt, ponieważ to są normalne ceny i nie musisz z tego powodu rezygnować z tego. Zapraszam do zapoznania się z naszymi przykładowymi lotami dla Ciebie.

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Zastanów się czy będziesz miał w tym okresie czas i jeżeli tak to skorzystaj z tej opcji, ponieważ dzięki temu będziesz mógł odpocząć i nabrać sił dalej do życia. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

mediola

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 18:50 do 20:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 14 czerwca, planowany powrót 18 czerwca.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 20:55 do 22:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 18 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ