Szukasz jednodniówki do Londynu? Planujesz jakieś zakupy czy po prostu chcesz zwiedzić miasto bądź jakoś odmienić swoje życie i zacząć podróżować? To jest jedno z najlepszych rozwiązań dla ciebie i dzięki temu będziesz mógł szybko oraz skutecznie zając się swoim życiem i rozwojem osobistym. Jeżeli jesteś zainteresowanym tym tanim lotem to zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą.

Tani lot Poznań – Londyn to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Zauważ, że ten lot jest bardzo tani także nie będzie on na stronie w nieskończoność. Także jeżeli widzisz dla siebie datę to skorzystaj z tego i zarezerwuj lot. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

londyn

Tani lot Poznań – Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:40 do 07:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 319,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 14 czerwca, planowany powrót 14 czerwca.

Tani powrót Londyn Luton-> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 16:30 do 19:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 319,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ