Dzisiaj mamy dla Państwa bardzo dobrą ofertę skierowaną dla osób, które chcą na początku sierpnia wyjechać do Korfu. Oferta cenowo wychodzi dobrze i nie ma co się denerwować, że cena odbiega zupełnie od innych, które są na naszych ofertach. Jeżeli lubisz podróżować to musisz z tego skorzystać, ponieważ prędko innej opcji nie będzie. Zapraszam do zapoznania się z naszym przykładowym tanim lotem już teraz. 

Tani lot Poznań – Korfu to koszt tylko i wyłącznie 388 PLN w obie strony. Nie jest to duża kwota za taki lot, który będzie dla Ciebie niesamowitą pamiątką na całe życie, a dodatkowo w ten sposób będziesz mógł wzbogacić swoje doświadczenia oraz zdolności interpersonalne. W ten sposób sam będziesz się o wiele lepiej czuć, że coś udało Ci się zrobić i masz jakiś znaczny wpływ na swoje życie.korfu

Tani lot Poznań – Korfu to koszt 179 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 19:40 › 23:00. Opcja plus jest dostępna w cenie 469 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 5 sierpnia, planowany powrót 12 sierpnia.
Tani powrót Korfu -> Poznań to koszt 209 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 17:45 › 19:05. Opcja plus jest dostępna w cenie 509 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 12 sierpnia.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ