Dzisiaj przedstawimy dla Państwa bardzo ciekawą propozycje, która będzie dostępna na pewno przez dłuższy okres czasu. Jest to dobra promocja i jeżeli myślisz aby wyjechać na Hawaje to jak najbardziej musisz skorzystać z tej opcji, ponieważ możesz tutaj bardzo dużo zaoszczędzić. Warto jest zaoszczędzić dla siebie 500 złotych, aby móc to wydać na coś zupełnie innego. Nasza propozycja taniego lotu nie przekroczy wartości 2 tysięcy złotych, także będziecie mogli spokojnie zająć się wydawaniem oszczędności na wyspie.

Tani lot Warszawa – Hawaje to bardzo dobra propozycja dla osób, które już uczestniczyły w takich tanich lotach jak i również osób, które dopiero pierwszy raz zamierzają wybrać się w taką podróż. Tak na prawdę nie ma tutaj nic szczegółowego i warto jest zwrócić uwagę na to co się chce zwiedzić, bądź jaki typ aktywności chce się wykonywać. Nasz dzisiejszy tani lot będziesz kosztować 1 928 złotych w obie strony! Poniżej przedstawiamy propozycje na dzień dzisiejszy:

aaa

Tani lot Warszawa -Hawaje to koszt 964 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 12:45 – 17:54. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 12 stycznia, planowany powrót 12 stycznia.
Tani powrót Hawaje -> Warszawa to koszt 964 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 06:21 › 18:10. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 12 stycznia.

Link do oferty:

Kliknij tutaj

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ