Mam dla was kolejną ciekawą ofertę dla Państwa. Już dzisiaj jeżeli się pośpieszysz to będziesz mógł spać spokojnie ze swojej biletem na drugą połowę marca. Zastanów się czy chcesz polecieć i spędzić miło czas w nowym miejscu czy jeszcze to nie jest ten termin dla Ciebie. Jeżeli odpowiada Ci teraz to skorzystaj z tego. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Lublin – Sztokholm Skavsta to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych za lot w obie strony. Jest to bardzo mało, także nie będziesz musiał oszczędzać na innych rzeczach, które chciałbyś sobie kupić. Zastanów się nad swoim życiem i jak masz czas to leć i nie ograniczaj się. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
lublin

Tani lot Lublin – Sztokholm Skavsta to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 12:50 do 14:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 marca, planowany powrót 27 marca.

Tani powrót Sztokholm Skavsta -> Lublin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 21:15 do 22:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 27 marca.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ