Od kilku miesięcy widzimy bardzo duże promocje na niektóre loty. Moim zdaniem aktualnie warto jest szukać lotów, które maksymalnie obniżą twoje koszty oraz pozwolą Ci w prostu sposób nazbierać pieniążki na swoje inne cele życiowe. Warto jest oszczędzać, ponieważ w ten sposób będziesz mógł szybko oraz skutecznie polepszyć swoje życie i efektowniej na nie wpływać. Podróże zawsze pozwalają odpocząć i nabrać dla siebie nowego rytmu. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem. 

Tani lot Londyn – Gdańsk to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN w obie strony. Także moim zdaniem to nie są duże pieniążki. W ten sposób będzie można bez problemu wyjechać i nie martwić się o koszty. Jeżeli odpowiada Ci ten termin to bez wahania zarezerwuj dla siebie tą ofertę już dzisiaj, ponieważ w ten sposób będziesz miał 100% gwarancje na lot. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot.

londyn

londyn1
Tani lot Gdańsk -> Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 18:55 do 20:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 289,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 22 kwietnia, planowany powrót 24 kwietnia.

Tani powrót Londyn Luton – Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 08:25 do 11:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 289,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 24 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ