Tani i bardzo ekskluzywny wypoczynek w Tel Aviv będzie dla ciebie nie lada atrakcją. Od kilku tygodni czekaliśmy na taką promocję i udało nam się ją znaleźć. Wydaje mi się, że dzięki temu będziesz mógł dużo zaoszczędzić i poprzez to bardzo szybko będziesz mógł wrócić do dobrej kondycji psychicznej oraz fizycznej. Lot jest obniżony kilku kronie niż zwykły, także ciesz się tą okazją i wykorzystaj to, bo tak na prawdę w kilka godzin bądź dni stracisz okazje aby to wykorzystać.

Tani lot Katowice -> Tel-Aviv to koszt tylko i wyłącznie 196,40 złotych w obie strony. Trafiła Nam się bardzo tania podróż, tylko czy jeszcze mamy szanse kupić bilety? Mamy takie propozycje dla Państwa. Proszę zobaczyć jakie mamy wolne terminy:tel1

Tani lot Katowice – Tel-Aviv to koszt 98,20 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 15:45 do 20:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/159 złotych oraz opcja PLUS za 311 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 6 grudnia, planowany powrót 13 grudnia.

Tani powrót Tel-Aviv -> Katowice to koszt 98,20 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 21:10 do 23:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/159 złotych oraz opcja PLUS za 311 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 grudnia.

Link do oferty:

wizzair.com

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ