Mamy dla Ciebie idealny pomysł na spędzenie jednego dnia w Niemczech. W tym czasie będziesz mógł w bardzo niskim koszcie zwiedzić Niemcy. Jest to opcja polecana dla osób, które chcą wyjechać w korzystnej cenie bądź po prostu początkujących podróżników. Wydaje mi się, że będziesz zadowolony z takiej wycieczki z drugą połówką, jeżeli wam się spodoba to powtórzycie to w dłuższym wymiarze czasowym. Zapraszam do przeczytania całego artykułu na tamat taniego lotu Katowice – Dortmund. 

Tani lot Katowice – Dortmund to okazja i warto jest z jej skorzystać. Moim zdaniem jeżeli dopiero zaczynasz to będziesz mógł wypróbować jak to w ogóle wygląda i czy odpowiada taki typ podróżowania tobie. Nie jest to długi lot, a wrażenia będą niesamowite. Musisz pamiętać, że często ludzie korzystają z tanich lotów i nie warto jest ograniczać się w tym względzie. Poniżej przedstawię przykładowy termin lotu:

dirtmunt

Tani lot Katowice – Dortmund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:05 do 07:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 287.50 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 23 stycznia i powrót w ten sam dzień.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:15 do 18:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 298.50 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 23 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ