Dortmund
Dortmund

Jeżeli poszukiwałeś taniego lotu do Dortmund to bardzo dobrze trafiłeś. Moim zdaniem jest to idealne rozwiązanie dla wielu osób z nas i dzięki temu będziesz mógł bez problemu zaoszczędzić na swoich tanim locie. Zastanów się co chcesz dalej zrobić i jeżeli chcesz ten lot to będziesz musiał go bardzo szybko zarezerwować dla siebie. Zapraszam do zapoznania się już teraz z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Katowice – Dortmund to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla wielu z nas i dzięki temu bez kilku zdań będziesz mógł bardzo dużo oszczędzić.Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

dortmund

Tani lot Katowice – Dortmund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:10 do 07:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 3 lipca, planowany powrót 6 lipca.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:45 do 19:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 6 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ