Amsterdam

Już dzisiaj masz bardzo tanią promocje wylotu do Dortmund za 78 PLN w obie strony. Możesz dzięki temu oszczędzić nawet do 5-6 krotności całej ceny. Zastanów się nad tym i podejmij właściwą decyzje, która pomoże Ci zwiększyć swoje zdolności interpersonalne oraz pozwoli zdobyć troszkę obycia z językiem. W tych czasach jest to bardzo ważne i warto jest się postarać i swoje kwalifikacje. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Katowice – Dortmund to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Nie jest to żadna próba oszustwa, że jest tak tanio, po prostu takie są ceny niekiedy. Prezentujemy was tani loty, abyście mogli je szybko i pewnie zarezerwować, dlatego polecam tą tanią ofertę. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
dortmunt

Tani lot Katowice – Dortmund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:10 do 07:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 295,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 5 maja, planowany powrót 10 maja.

Tani powrót Dortmund -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:45 do 19:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 295,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 10 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ