Już nie musicie więcej szukać lotów do Bergen, jeżeli odpowiada Wam pierwsza połowa czerwca. Lot będzie odbywać się z Katowic w bardzo niskiej standardowej cenie 39 złotych za lot w jedną stronę. Jeżeli masz zamiłowanie do tego miejsca i lubisz odpoczywać to skorzystaj z niego, ponieważ w ten sposób będziesz mógł szybko oraz bez problemu pomyśleć o czymś innym i odmienić troszkę swój styl życia. Zastanów się nad tą propozycją, ponieważ jest bardzo dobra. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Katowice – Bergen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Wydaje mi się, że za taką kwotę warto jest zaryzykować i polecieć tam. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
bereg

Tani lot Katowice – Bergen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 06:00 do 08:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/99 złotych oraz opcja PLUS za 323,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 3 czerwca, planowany powrót 6 czerwca.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 08:55 do 11:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/99 złotych oraz opcja PLUS za 353,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 6 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ