Norwegia to bardzo rozwinięte miasto w którym jest mnóstwo pracy oraz posiada bogatą kulturę. Wydaje mi się, że jeżeli tam pojedziesz to twoje życie może się o wiele wzbogacić. Na pewno będziesz mógł przyjechać do polski w lepszej kondycji fizyczno-psychicznej niż wcześniej. Tani lot Gdańsk – Trondheim to bardzo duża okazja, ponieważ można kupić już bilet za 39 złotych.

WizzAir.com przeprowadził szaloną promocję na loty! Teraz i wyłącznie możemy polecieć do Trondheim za nie więcej niż 39 złotych. Także w obie strony zapłacimy 78 złotych.

Niestety widzimy tutaj jasno i wyraźnie, że cena 39 złotych obowiązuje, jeżeli jesteśmy członkami WIZZ Discount Club. W wersji BASIC cena wynosi 59 złotych. A w wersji plus 345 złotych 30 groszy. Jest to nieco wyższa cena, jednakże to i tak duża promocja jak na lot do Norwegi. Przykładowy wylot odbywa się dnia 21 listopada w sobotę i trwa od 10:15 do 12:15.

art2

Odnośnie biletu powrotnego to sprawa wygląda tak samo. W wersji BASIC cena wynosi 59 złotych. A w wersji plus 345 złotych 30 groszy. Jest to nieco wyższa cena, jednakże to i tak duża promocja jak na lot do Norwegi. Przykładowy przylot odbywa się dnia 24 listopada we Wtorek i trwa od 12:45 do 14:35.

Link do rezerwacji biletów:

https://wizzair.com/pl-PL/Select

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ