Dzisiaj mamy dla Państwa bardzo dobrą ofertę, która pozwoli Wam w szybki oraz ciekawy sposób bez problemów udać się do Sztokholmu. Jeżeli chcesz podróżować i jesteś tym zainteresowany to musisz wiedzieć, że ty jako zwykła osoba masz szanse zdobyć tani lot bez żadnego problemu. Musisz jedynie szukać takich promocji jak ta i nie poddawać się, jest to bardzo ważne i bez problemu znajdziesz dla siebie coś fajnego. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Gdańsk – Sztokholm to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych za lot w obie strony. Lot jest w bardzo atrakcyjnej cenie, także zaniedługo może już nie być na to biletów, także należy się śpieszyć. Poniżej będę przedstawiać przykładowy lot, także warto jest pierwsze określić swój wolny termin, a później zacząć go realizować.
sztok

Tani lot Gdańsk – Sztokholm Skavsta to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 252,50 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 6 lutego, planowany powrót 7 lutego.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:45 do 22:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 298.70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 7 lutego.

Link: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ