Jeszcze jedna oferta dla Państwa na dzisiaj. Tani lot do Gdańska oferuje nam wizzair w cenie 78 złotych. Musisz wiedzieć, że dzięki temu w prosty i szybki sposób możesz udać się do Londynu. Nie będziesz musiał, dzięki temu płacić 3-4 razy więcej. Zastanów się nad tym, ponieważ jest to bardzo ważne, aby oszczędzać na tym na czym możemy, a wydawać więcej na własne przyjemności. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Gdańsk – Londyn Luton to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych. Jeżeli jesteś zainteresowany tym lotem to nie wahać się, tylko korzystaj z tej opcji, gdyż nie będziesz miał drugiej takiej szansy. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:gdansk

Tani lot Gdańsk – Londyn  to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:45 do 19:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 289,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 grudnia, planowany powrót 14 grudnia.

Tani powrót Londyn   -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 08:15 do 11:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 289,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 grudnia.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ