Mamy dla Państwa bardzo dobrą propozycje dzięki, której bez większego problemu będziesz mógł prosto i szybko dostać się do Bergen. Wydaje mi się, że dzięki temu w kilka minut będziesz mógł zmienić swoje plany i udać się na bardzo piękną wycieczkę i odmienić troszkę swoje życie. Zastanów się co chcesz zrobić teraz i działaj. Zapraszam do zapoznania się z naszym tanim lotem już teraz.

Tani lot Gdańsk – Bergen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo mała kwota, dlatego warto jest skorzystać z tej opcji i wyprzedzić inne osoby, które w między czasie będą zastanawiać się czy to jest lot dla nich. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
bergen

Tani lot Gdańsk – Bergen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 09:15 do 11:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 365,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 czerwca, planowany powrót 12 czerwca.

Tani powrót Bergen -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 11:40 do 13:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 365,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 12 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ