Kolejna ciekawa propozycja dla Państwa, już od 78 PLN będziecie mogli bez żadnych problemów zamówić dla siebie bardzo tani lot do Bergen. Lot z Gdańska będzie bardzo krótki i do 2 godzin będziecie mogli bez problemu zamówić dla siebie lot. Warto jest jeździć i odwiedzać inne miejsca, ponieważ to pozwala Ci w prosty i szybki sposób zwiększyć swoją wiedzę, a dodatkowo w ten sposób będziesz mógł nabrać doświadczenia życiowego oraz będziesz mógł sprawdzić również komunikacje z innymi ludźmi czy dasz sobie radę. Zapraszam do zapoznania się z naszym tanim lotem już teraz.

Tani lot Gdańsk – Bergen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN i za tą kwotę będziesz mógł polecieć w obie strony. Jest to bardzo duża promocja, dlatego warto jest się śpieszyć. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot: bergen

Tani lot Gdańsk – Bergen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 09:15 do 11:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 335,10 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 29 kwietnia, planowany powrót 1 maja.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 11:40 do 13:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 335,10 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 1 maja.

Link do oferty: wizzair.com

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ