Dzisiaj mamy dla Państwa nowatorską opcje wylotu do Werony, ostatnio dawno nie pojawiła się taka opcja. Warto jest systematycznie przeglądać nasze nowe oferty, ponieważ zawsze będziesz mógł znaleźć coś dla siebie i może będzie masować dla Ciebie dany termin. Poprzez wykorzystanie naszej dzisiejszej opcji, będziesz mógł polecieć do Werony z Warszawy w drugiej połowie stycznia. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa – Werona to niesamowita okazja, aby zbliżyć się do Włoch. Dzięki temu w prosty i szybki sposób będziesz mógł poznać kulturę, a dodatkowo wzbogacić mój język. Zastanów się nad tym, ponieważ jest to bardzo korzystna opcja dla Ciebie roaz dla twoich bliskich. Kosztuje tylko około 100 złotych w zależności od kursu euro. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:

turynturyn1

Tani lot Warszawa – Werona to koszt 54 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 12:15 do 14:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54 /99 złotych oraz opcja PLUS za 284,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 16 stycznia, planowany powrót 23 stycznia.

Tani powrót Werona -> Warszawa to koszt 9 euro z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 14,99 euro. Lot trwa od 20:20 do 22:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 9/14,99 euro złotych oraz opcja PLUS za 64,59 euro. W przykładowym załączniku powrót jest 23 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ