Jeżeli jesteś zainteresowany tanim lotem do Waszyngtonu to będziesz miał okazje to zrobić w szybki oraz tani sposób. Dzięki serwisowi flipo mamy do dyspozycji wiele terminów do wyboru. Styczeń, luty, marzec jest wolny z resztą jest gorzej, jednakże jest i tak bardzo dobrze jak na taką cenę. Wydaje mi się, że możesz bez problemu rezerwować swój czasu, gdyż później będziesz mógł mieć problemy znaleźć dla siebie właściwy termin lotu. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem, ponieważ warto jest korzystać z taniej formy wypoczynku.

Tani lot Warszawa – Waszyngton to koszt tylko i wyłącznie 1819 złotych czyli wychodzi 919.5 złotych za lot w jedną stronę. Jest to bardzo mała kwota i warto jest skorzystać z tej opcji, gdyż tak na prawdę w ten sposób możesz zaoszczędzić swoje koszty na podróż nawet czterokrotnie! Zwróć na to uwagę! Zastanów się nad wolnym terminem i działaj. Poniżej przedstawię przykładowe terminy:

waszyk

Tani lot Warszawa – San Francisco to koszt 919.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 14h 35m. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 1 kwietnia, planowany powrót 15 kwietnia.
Tani powrót San Francisco -> Warszawa to koszt 919.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 16h 55m. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 15 kwietnia.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ