Szybka i bardzo tania oferta, która pozwoli Wam w ekspresowy oraz tani sposób wylecieć do londynu i później na spokojnie ustalić sobie termin powrotu. Wydaje mi się, że w ten sposób będziesz mógł szybko oraz efektownie zarządzać swoim czasem i finansami, ponieważ możesz bardzo dużo zaoszczędzić. Tani lot do Londynu to koszt 39 złotych, także jest to opcja tańsza nawet niż wyjazd do Warszawy z Katowic. Zapraszam do przeczytania naszego artykułu i zarezerwowania dla siebie lotu, jeżeli jesteś pewny.

Już za 39 złotych będziesz mógł bez problemu zarezerwować dla siebie upragniony tani bilet do Londynu. To nie jest duża cena i poprzez to w prosty sposób zaoszczędzić na inne ważniejsze cele niż bilet lotniczy. W poniższej części zaprezentuje przykładowy termin lotu:

max

Jak widzimy na powyższym przykładzie cena jest bardzo atrakcyjna i na pewno każdy będzie mógł bez problemu zamówić dla siebie bilet, a nawet ryzykować bo to bardzo mała kwota. Lot trwa bardzo krótko także nawet nie potrzeba opcji plus.
Tani lot Wrocław – Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:05 do 07:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 257.40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 25 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ