Jeżeli chciałeś kiedyś wyjechać do Holandii to jest to właściwy moment na rozpoczęcie swojej podróży. Mamy dla Ciebie idealną propozycję, dzięki której szybko oraz skutecznie będziesz mógł bez problemów pojechać do Holandii, to pięknego miasta Maastricht Aachen. Będziesz mógł pojechać za 78 PLN i dzięki temu nie obciąży to twojego budżetu. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Katowice – Maastricht Aachen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Warto jest korzystać z takich lotów, ponieważ nie zawsze masz okazję tak tanio kupić bilet. Jak jest okazja i masz wtedy wolne to musisz korzystać z takiej opcji. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

holandia

Tani lot Katowice – Maastricht Aachen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 12:50 do 14:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 267,90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 4 maja, planowany powrót 8 maja.

Tani powrót Maastricht Aachen -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 15:15 do 16:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 267,90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 8 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ