Mamy kolejną promocje od WizzAir, pod koniec roku jest ich coraz więcej i właśnie w ten sposób możecie szybko skorzystać z ciekawych rozwiązań. Tanie podróżowanie to ciekawa sprawa dla wielu ludzi i jeżeli nie masz odpowiedniej ilości funduszy to możesz właśnie od tego zacząć, to jest bardzo dobry pomysł na start. Raz na rok można spokojnie zorganizować dla siebie jakiś wypad na 2-3 dni. Zapraszam do przeczytania naszego dzisiejszego artykułu na temat taniego lotu do Brukseli.

Tani lot Warszawa – Bruksela to okazja dla Ciebie i będziesz musiał śpieszyć się aby zarezerwować dla siebie upragniony bilet. Pamiętaj, że nie masz na to dużo czasu, gdyż wiele osób również jest tym zainteresowana i chce zaoszczędzić. Poniżej przedstawimy propozycje przykładowego taniego lotu:

1

Tani lot Warszawa – Bruksela to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:20 do 08:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 284.00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 10 stycznia, planowany powrót 12 stycznia.

2

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:00 do 22:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 254.60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 12 stycznia.

Link do oferty: WizzAir.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ