Już dawno w naszym serwisie nie pojawił się lot do Brukseli. Tych lotów jest stosunkowo dużo, jednakże również jest na nie bardzo duże zapotrzebowanie, ponieważ wiele osób tak na prawdę korzysta z tego lotniska jako początek swojej podróży. Wydaje mi się, że dzięki temu będziesz mógł rozpocząć czasami swoją niesamowitą podróż, a dodatkowo nie będziesz musiał marnować czasu na samodzielny inny transport. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą przykładową ofertą.

Tani lot Warszawa – Bruksela to koszt 78 złotych w obie strony. Warto jest korzystać z takich promocji, ponieważ dzięki temu będziesz mógł bez problemu wynegocjować dla siebie bardzo dobrą kwotę. Jeżeli masz dostępny termin 5 – 8 marca to polecam poniższą przykładową ofertę:

bruksela

Tani lot Warszawa – Bruksela to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 18:20 do 20:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 262,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 5 marca, planowany powrót 8 marca.

Tani powrót Bruksela -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:00 do 22:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 262,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 8 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ