Aktualnie tanie loty można bardzo często zobaczyć do Brukseli i nadal będą się pojawiać, także nie musisz się śpieszyć, aż tak z rezerwacją biletu, które i tak raczej będą się na bieżąco pojawiać. Tani lot do Brukseli z Warszawy to tani sposób na rozwijanie swoich umiejętności interpersonalnych oraz poznawanie nowych kultur, które tak na prawdę się różnią w każdym kraju. Należy o tym szczególnie pamiętać. W dalszej części artykułu opiszemy naszą propozycję dla Was.

Tani lot Bruksela – Warszawa to promocja i warto jest skorzystać z tej opcji dopóki pasuje wam ten termin i macie możliwość. war2

war1

Tani lot Warszawa – Bruksela  to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:25 › 11:35. Wersja plus jest dostępna w cenie 239 złotych, niestety na 2h lotu jest to nie opłacalne!. W przykładowym załączniku wylot jest 22 stycznia, planowany powrót 27 stycznia.
Tani powrót Bruksela -> Warszawa to koszt 9,99 Euro z członkostwem Wizz Discount Club, bez to kwota 14,99 euro. Lot trwa od 21:00 › 22:50. Opcja plus kosztuje 61.09/66,90 euro, jednak nie polecam korzystaj z tej opcji. W przykładowym załączniku powrót jest 27 stycznia.

Zaprezentowałem Państwu możliwość tanich lotów do Brukseli, myślę, że część z Was będzie tym zainteresowana i ktoś skorzysta z tej oferty. Jeżeli ktoś skorzystał można skomentować jak poszło.

Link do oferty:

wizzair.com

Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ