Jeżeli chcesz skorzystać z taniego lotu do Brukseli to masz teraz na to okazje. W pierwszej połowie lutego będziesz mógł polecieć do Brukseli za bardzo niskie kwoty, można powiedzieć minimalne z jakimi można się zazwyczaj spotkać. Jeżeli jesteś zainteresowany tym lotem to zastanów się nad zakupem jego szybko, ponieważ w kilka dni może już ich nie być. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą dla Państwa.

Tani lot Warszawa Chopin – Bruksela Charleroi to koszt 78 złotych w obie strony i warto jest pamiętać, że to bardzo dobrze oddziałuje na twoje zachowanie. Będziesz mógł szybko oraz skutecznie zwiększać swoje zdolności interpersonalne, a przede wszystkim język. Poniżej przedstawiam przykładowy lot: bruksa
Tani lot Warszawa – Bruksela to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 18:20 do 20:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 254,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 6 luty, planowany powrót 9 luty.

Tani powrót Warszawa -> Bruksela to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:00 do 22:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 254,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 9 luty.

Link do oferty:

wizzair.com20

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ