Od kilku miesięcy nie mieliśmy, aż takich tanich lotów do Brukseli, wydaje mi się,że to jest bardzo dobre rozwiązanie dla naszych niektórych czytelników, którzy prosili nas o wyszukanie właśnie tego lotu. Znaleźliśmy zgodnie z planem loty na 1 połowę lutego w bardzo atrakcyjnej cenie, jednakże aby udało Ci się znaleźć ten lot musisz w szybki sposób go wykupić, ponieważ wiele osób również będzie chciało to zrobić. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem.

Tani lot Warszawa -Bruksela to okazja dla Ciebie, ponieważ w cenie 78 złotych będziesz mógł bardzo szybko oraz skutecznie zająć się swoim tanim lotem. Tylko i wyłącznie od ciebie teraz zależy czy będziesz miał ten lot. Poniżej przedstawiam przykład tanich lotów:bruksela11111

Tani lot Warszawa – Bruksela to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 18:20 do 20:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 254,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 5 lutego, planowany powrót 9 lutego.

Tani powrót Bruksela -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:00 do 22:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 254,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 9 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ