Sztokholm

Mamy dla Państwa kolejny tani lot do Bergen. Ostatnio jest on bardzo popularny i wiele jest tanich lotów do tego miejsca, musisz wiedzieć, że bez problemu możesz znaleźć dla siebie tani lot, jeżeli poszukasz czegoś w mniej obleganych terminach. Zastanów się nad tym i działaj. Zapraszam do zapoznania się z dzisiejszym tanim lotem dla Państwa.

Tani lot Katowice – Bergen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN, także jak widzisz wcale to nie jest duża suma i można w prosty sposób zaoszczędzić na tym locie oraz wydać to na jakiś inny ważniejszy cel. Zastanów się co jest ważniejsze i działaj oraz rozwijaj się podczas przebytych podróży. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

bergen

Tani lot Katowice – Bergen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 06:00 do 08:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/99 złotych oraz opcja PLUS za 323,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 15 kwietnia, planowany powrót 18 kwietnia.

Tani powrót Bergen -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 08:55 do 11:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 323,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 18 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ