Barcelona, Pałac Narodowy
Barcelona, Pałac Narodowy

Dzisiaj mamy bardzo tani lot dla Ciebie do Barcelony. Za pomocą kilku kliknięć będziesz mógł bez problemu uzyskać ten warty każdej ceny bilet. Od nas tanie loty kosztuję 4-5 krotnie mniej niż zwykłe loty do Barcelony. Musisz nauczyć się korzystać z takich tanich lotów, ponieważ jest to dla Ciebie bardzo duża oszczędność. Zapraszam do zapoznania się z naszymi tanimi lotami.

Tani lot Poznań – Barcelona to koszt tylko i wyłącznie 148 PLN za lot w obie strony. Musisz zauważyć, ze normalna podróż może kosztować nawet kilka razy więcej i przez to możesz tracić w swoim życiu. Gdzieś 100 PLN, gdzieś 200 PLN i tak traci się pieniążki. Warto czasami odłożyć na inne podróże bądź plany na życie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

barcelona

Tani lot Poznań – Barcelona to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 07:00 do 09:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 339,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 grudnia, planowany powrót 27 listopada.

Tani powrót Barcelona -> Poznań to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 10:25 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 339,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 27 listopada.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ