Dzisiaj mamy dla Państwa bardzo ciekawą i tanią propozycję wylotu do Barcelony z Poznania. Dzięki temu będziesz mógł bardzo dużo zaoszczędzić, a dodatkowo dzięki temu sprawnie i szybko np: nauczyć się językach i troszkę ich kultury. Jest to bardzo ważne aby zgłębiać swoją wiedzę i radość z życia, której może nam brakować podczas dnia codziennego. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą dla państwa.

Tani lot Poznań – Barcelona to kosz tylko i wyłącznie 88,40 złotych. Cena jest bardzo dobra prawda? Nie ma tutaj żadnego haczyka, musisz tylko i wyłącznie mieć wolny termin dla siebie i mieć siłę coś zmienić. Wydaje mi się, że dzięki temu będziesz mógł odpocząć i naładować energię na resztę dnia.

barcapoznan

Tani lot Poznań – Barcelona to koszt 38,20 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 07:20 do 09:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 38,20/79 złotych oraz opcja PLUS za 234,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 28 lutego, planowany powrót 6 marca.

Tani powrót Barcelona -> Poznań to koszt 50,20 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 10:20 do 13:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 50,20/99 złotych oraz opcja PLUS za 246,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 6 marca.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ