berc1

Dzisiaj posiadamy dla Państwa bardzo atrakcyjną ofertę w bardzo niskiej cenie. Dla takiej ceny można nawet jechać do Berlina aby w szybki i skuteczny sposób znaleźć się w Chicago. Jest to miejsce w którym dzieje się bardzo dużo i wiele osób chce tutaj po prostu być i przebywać. To miejsce jest głównie znane z bogatej kultury i zamiłowania do sportu.

W naszym dzisiejszym artykule będziemy skupiać się głównie na przedstawieniu taniej oferty lotu z Berlina do Chicago. Pominiemy już dojazd do Berlina, ponieważ w tych czasach jest bardzo wiele artykułów, które w prosty sposób opisują jak dostać się tam tanio np: możecie znaleźć to w naszym serwisie.

Rezerwacje dokonuje się u przewoźnika KLM. Poniżej prezentujemy przykładową prezentacje terminów:

berlin

Jak widzimy wszystko odbywa się z jedną przesiadką w Amsterdamie i ogólnie za cenę 1321,85 złotych to bardzo dobra oferta. Wylot jest o godzinie 10:10 a przylot to Amsterdamu o 11:35, następnie dopiero w 2 godzinki od 12:40 do 14:30 będziemy w Chicago. Teraz należy się zastanowić ile jeszcze ta oferta będzie dostępna. Jeżeli jesteście zainteresowani podróżą do Chicago to jest właśnie znakomita oferta, gdyż w niskiej cenie będziesz mógł zwiedzać bez problemu.

Link do oferty:

http://www.klm.com/home/pl/

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ