ARCHIV - Maschinen der irischen Airline Ryanair stehen auf dem Vorfeld des Flughafens Frankfurt-Hahn (Archivfoto vom 22.04.2008). Am Flughafen Hahn soll nach Angaben des Südwestrundfunks (SWR) eine Terminalbenutzungsgebühr eingeführt werden. Sie soll direkt bei den Passagieren erhoben werden. Auf jeden Fluggast solle eine Zahlung von etwa drei Euro zukommen. Foto: Thomas Frey dpa/lrs (zu dpa lrs 7315 vom 16.12.2008) +++(c) dpa - Bildfunk+++

Dzisiaj mamy dla Państwa propozycje dzięki, której będziecie mogli w niskiej cenie polecieć do Wielkiej Brytanii. Nie jest to lot na tydzień, dwa, ale o wiele dłużej i to właśnie pozwala na dogłębne poznanie kultury oraz podszkolenie się w języku. Wydaje mi się, że warto jest wyjeżdżać raz na jakiś czas za granicę, ponieważ to pozwala nam rozwijać się i nie stawać w miejscu. Zawsze możemy tam znaleźć jakieś plusy i przenieść je do naszego kraju.

Tani lot Gdańsk Rębiechowo do Edynburg Airport to bardzo dobra oferta dla Ciebie jeżeli chcesz pozostać przez dłuższy okres w Wielkiej Brytanii, w przypadku jeżeli chciałbyś wrócić wcześniej będziesz musiał dopłacić + 70 złotych także jakiegoś dużego wydatku tutaj nie ma. Warto zwrócić uwagę na to, że w ciągu następnych dni o wiele więcej osób będzie mogło zarezerwować dla siebie lot i może mieć większą cenę, także szybko się zastanawiaj.

ock1

Tani lot Gdańsk Rębiechowo do Edynburg Airport to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:45 → 16:15. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 8 grudnia, planowany powrót 7 stycznia.
Tani powrót Edynburg Airport do Gdańsk Rębiechowo to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 16:45 → 20:05. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 7 stycznia.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/3533/GDN-EDI

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ