Tanie jednodniówki do Londynu
Londyn, Tower Bridge

Bardzo tania propozycja wylotu do Londynu za 78 PLN  w obie strony. Cena jest bardzo niska i dzięki temu będziesz mógł oszczędzić na inne atrakcje, które czekają Cię w tym mieście. Zastanów się nad tym i podejmij właściwą decyzje aby zgadnąć tani bilet do Londynu przed innymi. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa Chopin – Londyn Luton to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jeżeli odpowiada Ci wtedy termin to zarezerwuj ten lot dla siebie już dzisiaj, ponieważ w ten sposób będziesz mógł poczuć, że masz ten bilet. Jeżeli się nie zdecydujesz szybko to wtedy bilet niestety niekoniecznie będzie twój. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
londyn

pow

Tani lot Warszawa – Londyn to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:00 do 20:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 15 czerwca, planowany powrót 15 czerwca.

Tani powrót Londyn -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:50 do 00:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 15 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ