Mediolan
Mediolan

Kolejna promocja wylotu do Mediolanu Bergamo. Jeżeli przegapiłeś nasze poprzednie oferty to na pewno to Cię zainteresuje. W kilka minut będziesz mógł być posiadaczem bardzo drogiego biletu (zazwyczaj kosztuje kilka razy więcej). Zastanów się dobrze czy będziesz miał wtedy czas i realizuj swój cel. Zapraszam do zapoznania się z dzisiejszym przykładowym tanim lotem.

Tani lot Katowice – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Nie jest to podejrzana cena jak twierdzi wiele osób, ale normalność za którą nie należy przepłacać jak się tylko da. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot dla Ciebie:

mediolan

Tani lot Katowice – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 14:45 do 16:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 277,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 2 czerwca, planowany powrót 9 czerwca.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:00 do 18:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 9 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ