Szukasz połączenia Katowice – Dortmund? Tak się składa, że już znalazłeś dla siebie bardzo dobrą propozycje, która pozwoli Ci w krótkim czasie oszczędzić, a zarazem zwiedzić bardzo piękne i kulturowe miasto. Ten tani lot kosztuje 78 złotych w obie strony, także musisz się śpieszyć aby zakupić ten lot właśnie w tej cenie. Musisz wiedzieć, że takie loty bardzo szybko się sprzedają, nawet jeżeli ktoś chce jechać w jedną stronę, ponieważ ma o wiele taniej np.: do pracy.

Tani lot Katowice – Dortmund to koszt 78 złotych w obie strony i tak na prawdę warto jest zaryzykować i zamówić dla siebie ten lot. Na pewno nie będziesz miał negatywnych odczuć związanych z lotem u tego sprawdzonego usługodawcy.

dor

dor1

Tani lot Katowice – Dortmund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:05 do 07:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 287.50 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 5 grudnia, planowany powrót 8 grudnia.

Tani powrót Dortmund – Katowice – to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:15 do 18:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 287.50 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 8 grudnia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ