Już dzisiaj masz okazje nabyć bardzo tani bilet do Oslo ze Szczecina. Za 38 złotych będziesz mógł polecieć ze Szczecina do Oslo i wrócić dodatkowo! To jest bardzo niesamowita oferta i na pewno wiele osób teraz będzie z niej korzystać. Jest atrakcyjna także musisz się śpieszyć i złożyć rezerwacje na swój bilet. Zastanów się nad tym i działaj.

Poniżej zaprezentujemy przykładowy lot, dzięki, któremu będą mogli Państwo go bardzo szybko zarezerwować. Wszystko tak na prawdę zależy od Was czy będziecie mieli te bilety czy nie.

Wylot mamy ze szczecina w piątek 20 listopada 2015 roku. Jest to standardowa taryfa za 19 złotych, business Plus kosztuje 299 złotych.Nie ma tak na prawdę po co przepłacać, gdyż lot trwa tylko i wyłącznie godzinę. Warto zwrócić na to uwagę, bo tak to zaoszczędzicie 280 złotych.

pic1

Przylot mamy z Oslo w piątek 23 listopada 2015 roku. Jest to standardowa taryfa za 19 złotych, business Plus kosztuje 299 złotych.Nie ma tak na prawdę po co przepłacać, gdyż lot trwa tylko i wyłącznie godzinę. Warto zwrócić na to uwagę, bo tak to zaoszczędzicie 280 złotych.

Ogólnie warto jest zaryzykować, ponieważ później i tak będziesz mógł w szybki i skuteczny sposób sprzedać ten bilet, dużo osób będzie chciało poszerzyć swoje horyzonty za 19 złotych w jedną stronę. Jest to bardzo duża promocja, dlatego radzę się śpieszyć.

Link do oferty:

http://www.ryanair.com/pl/

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ