londyn-metro

Bardzo tani lot do Londynu. Takie loty są bardzo popularne i dzięki temu w prosty oraz szybki sposób będziesz mógł odkryć nowe piękne miejsca. Być może coś zatrzyma Cię w Londynie i dzięki temu w kilka minut będziesz mógł odpocząć od swojego kraju. Jeżeli interesuje Cię to ten lot zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym przykładowym lotem.

Tani lot Szczecin – Londyn to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Zastanów się czy będzie odpowiadać Ci ten termin i jeżeli tak to musisz to bardzo szybko zarezerwować. Jeżeli pasuje Ci lot to będziesz mógł uzyskać go w dobrej cenie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

londyn

Tani lot Szczecin – Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:05 do 13:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 czerwca, planowany powrót 14 czerwca.

Tani powrót Londyn Luton -> Szczecin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 08:40 do 11:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ