Majorka

Jeżeli planowałeś wylecieć do Londynu to bardzo dobrze się składa. Z naszą propozycją będziesz to mógł zrobić o wiele taniej i pewniej. Ten lot pomoże ci w szybki oraz tani sposób wylecieć do Londynu w czerwcu. Nie jest to jednodniowy lot jak to zazwyczaj jest. Tutaj masz opcje kilka dni spędzić w Londynie i cieszyć się życiem. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Szczecin – Londyn Luton to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Nie musisz obawiać się takiej ceny, ponieważ jest ona normalna. Każdy będzie traktować Cię normalnie jak innego pasażera. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot.

londyn

Tani lot Szczecin – Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:05 do 13:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 czerwca, planowany powrót 14 czerwca.

Tani powrót Londyn Luton -> Szczecin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 08:40 do 11:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ