Korzystna okazja dla osób, które chcą w bardzo tani sposób wyjechać do Londynu. Dzięki takim okazją masz szansę zaoszczędzić nawet do 200% ceny całego biletu. Warto jest korzystać z takich opcji jak masz okazję i nie przepłacać za to. Zastanów się nad tym i podejmij właściwą decyzje. Zapraszam do zapoznania się z dzisiejszym naszym tanim lotem. 

Tani lot Szczecin – Londyn Luton to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jeżeli interesuje Cię ten lot to będziesz musiał bardzo szybko zarezerwować dla siebie bilety, aby nikt inny nie zrobił tego przed tobą. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
londyn

Tani lot Szczecin – Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 12:05 do 13:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 grudnia, planowany powrót 21 czerwca.

Tani powrót Londyn Luton -> Szczecin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 08:40 do 11:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 21 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ