Dawno nie publikowaliśmy tanich lotów ze Szczecina, dlatego postanowiliśmy zrobić dla Państwa miłą niespodziankę. Otóż mamy możliwość zaproponowania państwu bardzo tanich lotów do Londynu Luton. Wydaje mi się, że ta cena jest atrakcyjna dla każdego, gdyż bardzo ciężko jest już znaleźć coś tańszego dla Was. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Szczecin – Londyn Luton to koszt tylko i wyłączenie 78 PLN za lot w obie strony. Musisz wiedzieć, że taki lot długo nie będzie jeszcze dostępny, ponieważ w ciągu kilku dni zostanie on już zarezerwowany, a cena pójdzie do góry, także jeżeli chcesz zdobyć ten lot to będziesz musiał go szybko zarezerwować. Zastanów się nad tym już teraz czy masz czas pojechać w połowie maja. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
szczecin

Tani lot Szczecin – Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:05 do 13:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 277,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 14 maja, planowany powrót 17 maja.

Tani powrót Londyn Luton -> Szczecin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 08:40 do 11:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 277,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 17 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ