Jeżeli masz ochotę wyjechać w najbliższym czasie do Londynu to będziesz musiał skorzystać z naszej oferty jak najszybciej się da. Za kilka dni bądź godzin już tej oferty może nie być, także jeżeli szukasz jakiś tanich lotów do Londynu to warto jest to przeglądać, ponieważ być może załatwisz dla siebie idealną podróż. Zastanów się nad tym i działaj. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem, ponieważ warto.

Tani lot Szczecin – Londyn Luton to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN w obie strony. Warto jest oszczędzać na takim locie, ponieważ w ten sposób będziesz mógł o wiele więcej wydać na inne swoje wydatki i nie patrzeć na swój portfel. Wakacje są od tego, aby w prosty i szybki sposób udało się zrelaksować i nabrać sił do życia. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

 

lond

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 12:25 do 13:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 311,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 12 marca, planowany powrót 15 marca.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 09:00 do 11:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 311,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 15 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ