View from the top of the Victoria Tower, the lesser known of the two towers of the Houses of Parliament, towards Big Ben, the River Thames and the London Eye

Ogólnie trafiamy na coraz to lepsze promocje dotyczące Londynu, czasami wystarczy zobaczyć lot z innego miasta i właśnie w ten sposób będziemy mogli obniżyć o 50% swoją cenę biletu, a teraz są bardzo niesamowite oferty promocyjne na bilety za 2 złote. Można korzystać z takich ofert do woli, aż do wyczerpania zapasów. Zapraszam do przeglądania naszej dzisiejszej oferty.

Tani bilet lotniczy Szczecin – Londyn Luton to jeden z lepszych okazji ostatnio. Poniżej zaprezentuje przykładowy lot. Warto pamiętać również, że drobne modyfikacje związane z datami wylotu i przylotu będą miały wpływ na cenę. Nasz lot jest najtańszy.

 

lodyn1

Tani lot Szczecin – Londyn Luton to koszt 39,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club. Lot trwa od 11:35 do 12:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 5 grudnia, planowany powrót 8 grudnia.

POWRÓT

Tani powrót Londyn Luton -> Szczecin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WIZZ Discount Club, a bez członkostwa cena to aż 79 złotych, jednak i tak to jest promocja znaczna. Lot trwa od 08:10 do 11:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 79/39 złotych oraz opcja PLUS za 309.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 8 grudnia.

Poniżej przesyłamy link do oferty:

https://wizzair.com/pl-PL/Select

 

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ