Jeżeli chcesz polecieć do Londynu to jest to najwyższy czas. Ta promocja jest dla Ciebie i będziesz mógł z niej skorzystać bez żadnych dodatkowych komplikacji. Jedynym minusem jest dojazd do Szczecina, a drugim to, że wiele osób poluje na takie oferty i właśnie w ten sposób podróżuje przez cały rok tanio. Jeżeli się chce to można w tani sposób pojechać na długie wakacje i skorzystać z tego. Zapraszam do przeczytania naszego artykułu do końcu,a  będą mogli poznać inne termin niż tylko naszą przykładową propozycję.

Tani lot Szczecin Goleniów – Londyn Stansted to koszt 78 złotych w obie strony. Jest to bardzo dobra wiadomość, jeżeli lubisz korzystać z tanich oraz sprawdzonych opcji.

grud1

Tani lot Szczecin Goleniów – Londyn Stansted to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:45→10:45. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 1 grudnia., planowany powrót 2 grudnia.
Tani powrót Londyn Stansted –  Szczecin Goleniów to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 13:15→16:05. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 2 grudnia.

Dowolnie można sobie zwiększyć ten termin, jeżeli ktoś chce. Na załączonym obrazku widać, że są darmowe opcje, jednak dalej są już dodatkowo płatne.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/490/SZZ-STN_OLD

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ