Jak każdemu wiadomo Dublin jest to  stolicą i największym miastem Irlandii. Każdy raz w życiu musi zwiedzić to miejsce. To jest moim zdaniem taka podstawa jak na dobrego podróżnika. Jeżeli chcesz zaczynać podróżować to musisz zacząć od bliskich terenów, a później wyjeżdżać coraz dalej. W ten sposób będziesz mógł tanio oraz efektownie zarządzać swoimi możliwościami i nie przeciążać się zbytnio, stress negatywnie może działać na całą tą podróż i na pewno druga osoba nie byłaby zadowolona z tego.

Tani lot Szczecin Goleniów – Dublin Airport to koszt 98 złotych w obie strony. Wydaje mi się, że warto jest dla takiej ceny zaryzykować rezerwacje biletu i w krótki sposób mieć do na 100%. Od kilku lat tanie loty są na prawdę na czasie i warto jest zainteresować się nimi. Nie jest to coś niebezpiecznego i na pewno będziesz mógł bezpiecznie polecieć z punktu A do punktu B.

arc1

Tani lot Szczecin Goleniów – Dublin Airport to koszt 49,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 18:0019:35. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 5 grudnia., planowany powrót 8 grudnia.
Tani powrót Dublin Airport – Szczecin Goleniów to koszt 49,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:1517:35. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 8 grudnia.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/3433/SZZ-DUB

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ