Mamy bardzo dobrą okazje w prosty i szybki sposób udać się ze Szczecina do Dublina. Moim zdaniem jest to bardzo piękne miejsce i dzięki temu na pewnie będziesz mógł odpocząć w kilka chwil. Jeżeli chciałeś udać się do Dublinu w pierwszej połowie Marca to jest to dla Ciebie bardzo dobra oferta i warto byłoby abyś z tego skorzystał. Zastanów się nad tym bo szkoda jest marnować szansy. Zapraszam do zapoznania się z naszym tanim lotem.

Tani lot Szczecin – Dublin to koszt tylko i wyłącznie 158 PLN za lot w obie strony. Jeżeli chcesz to będziesz mógł nabyć więcej lotów, jednakże im więcej osób wykupi lotu to w tym terminie będzie mogła dana kwota wzrosnąć. Na to należy zwrócić uwagę i nabyć bilety jak najszybciej. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

dublin

Tani lot Szczecin – Dublin to koszt 79,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 18:00 › 19:35. Opcja plus jest dostępna w cenie 339 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 5 marca, planowany powrót 8 marca.
Tani powrót Dublin -> Szczecin to koszt 79,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:15 › 17:35. Opcja plus jest dostępna w cenie 250,78 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 8 marca.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ